O spoločnosti

Spoločnosť Unihouse, s.r.o.nadväzuje na tradíciu svojho predchodcu Praktik Computers, PC zostavy robí na mieru, vykonáva aj záručný či pozáručný servis. K odberu ponúkame aj komponenty pre počítače a sieťové zariadenia, kabeláž, wifi routery.

Do pozornosti dávame najmä tzv. ekologické počtače.

"Máme skúsenosti, že ide o spoľahlivé produkty s dobrým výkonom. Na počítače poskytujeme dvojročnú záruku a servis. Ich životnosť ďaleko presahuje dva roky, kazovosť je minimálna, pohybuje sa možno okolo jedného percenta. Ide o produkty vhodné pre firmy či školy, ktoré potrebujú väčšie množstvo počítačov," vraví Čaklovič. No aj bežní „domáci“ užívatelia, účtovníčky, či hráči PC hier alebo grafici, si prídu na svoje.

V Unihouse máme vždy zhruba 15 kusov spomínaných ekologických počítačov. Zo dňa na deň však dokážeme zabezpečiť nový tovar podľa výberu zákazníka. To sa týka aj iného sortimentu. Výpočtová technika.

Unihouse, to nie je len svet počítačov. Spoločnosť ponúka v rámci svojej predajne aj široký sortiment na trávenie voľného času ako sú rôzne druhy lôpt, basketbalové koše - stojanové aj na zavesenie na stenu, výhodné trampolínové sety, lietajúce frisbee disky, populárne hackiesky, kompletné príslušenstvo na šípky, detské futbalové bránky a mnoho iného.

K dispozícii majme aj kvalitné biliardové stoly, stolný futbal na mince aj na bežné hranie, vzdušný aj stolný hokej a iné. Športové a herné potreby. A tiež luxusné masážne zariadenia.

 

 

 

 

Zdroj: https://www.trnavskyhlas.sk/c/16315-ako-usetrit-pri-kupe-pocitaca-unihouse-ma-v-ponuke-ekologicke-zostavy.htm

1